Franta mimozemšťan - BioSenio

Franta mimozemšťan - BioSenio

2DORMP
Režie:Rudolf Havlík
Hrají:Jakub Prachař, Tereza Ramba, Filip Březina, Kateřina Marie Fialová
Premiéra:8. únor 2024
Délka:101 minut
Žánr:Černá komedie

Trailery

Fotogalerie

Plakáty

Promítání pro seniory od 60 let.

Rudolf Havlík, režisér divácky úspěšných komedií Po čem muži touží 1 a 2 a Ostrov, v nové komedii Franta mimozemšťan vysílá hrdiny z malé moravské obce do pátrání po jedné záhadě!

Poklidný život malé moravské vesnice rozbouří podivné úkazy. Amatérský astronom Blažej (Filip Březina) je přesvědčen, že návštěva z kosmu je tady. Jen mu nikdo nevěří. Starosta Picek (Vasil Fridrich) má spoustu práce s dotacemi a zdejší policistka Marková (Erika Stárková) rozjíždí pátrání po ukradené cisterně. Ale proč se soused Franta (Jakub Prachař) najednou chová divně? Jako by ho někdo vyměnil! Celá vesnice sice tvrdí, že Franta byl vždycky trochu z jiné planety, ale tohle chování je moc i na jeho ženu Boženu (Tereza Ramba). Ve chvíli, kdy se v obci zjeví Rebeka (Kateřina Marie Fialová) a v patách jí jde nesmlouvavý generál Sokol (Jiří Langmajer), rozhodnou se místní přijít záhadě na kloub. Po svém!

Rok výroby: 2023
Datum lokální premiéry: 8. únor 2024

Země původu:

  • Česká republika

Režie: Rudolf Havlík  •  Hrají: Jakub Prachař , Tereza Ramba , Filip Březina , Kateřina Marie Fialová , Erika Stárková , Jiří Langmajer , Leoš Noha